tvořím různé weby za různé ceny

Ceník webových stránek

Cena webových stránek s redakčním systémem

Cena se odvíjí od rozsahu a náročnosti webu, zda bude web ze šablony nebo na míru, kolik bude stránek v menu a kolik podstránek, zda budete chtít více jazykových verzí webu, také jestli máte připravené texty a fotky a budete mít zájem o školení jak s webem pracovat a nejen to, podívejte se na příklady typických zákazníků níže.

Záleží hodně, zda si vyberete web ze šablony nebo na míru

Dema již připravených webových stránek (šablony) s orientační cenou, zasílám zákazníkům ještě před začátkem spolupráce.

Malý jednoduchý WEB 5 stránek v menu + kladen důraz na nízkou cenu = design webu ze šablony

Zákazník preferuje hlavně levný web, vybere si tedy design a strukturu webu podle již vytvořených designů, které mu zašlu. Web bude mít 5 stránek v menu a ty budou svoji strukturou a designem odlišné např. Úvod, O nás, Reference, Galerie, Kontakt. Web bude pouze v českém jazyce. Na webu bude např. 1x kontaktní formulář, 1x mapa a 1 galerie s 30-ti fotkami. Zákazník nemá zájem o školení jak s webem pracovat a má zájem o základní SEO = optimalizaci webových stránek pro vyhledávače.

Cena webu 9500 Kč

Střední jednoduchý web 20 stránek v menu + zákazník chce hlavně levný web, design webu bude dle vybrané šablony

Web, bude mít 5 stránek v menu a ty budou svoji strukturou a designem odlišné např. Úvod, O nás, Služby, Reference, Kontakt a navíc stránka “Služby” dále bude mít web ještě 15 podstránek  (např. Služby se budou rozdělovat dále na: služba A, služba B, služba C.. bude jich 15, tyto stránky budou strukturou stejné. Web bude pouze v českém jazyce. Na webu bude 1x kontaktní formulář, 1x mapa se sídlem společnosti, 1 galerie s 30-ti fotkami. Zákazník nemá zájem o školení jak s webem pracovat a má zájem o základní SEO = optimalizaci webových stránek pro lepší pozice ve vyhledávačích. Zákazník preferuje hlavně levný web, vybere si tedy design a strukturu webu podle již vytvořených designů, které mu zašlu.

Cena webu 14000 Kč

Malý web 5 stránek v menu, design webu se bude tvořit na míru. Zákazníkovi se nelíbí žádný design webu podle zaslaných šablon a preferuje web na míru.

Web, bude mít 5 stránek v menu např. Úvod, O nás, Reference, Galerie, Kontakt, webové stránky mohu navrhnout např. tak, že zákazník mi zašle několik webových stránek, které se mu líbí a já mu vytvořím návrh webu, který budeme následně dále několikrát upravovat, aby se zákazníkovi webové stránky líbili. Web bude pouze v českém jazyce. Na webu bude 1x kontaktní formulář, 1x mapa se sídlem společnosti, 1 galerie s 30-ti fotkami. Zákazník nemá zájem o školení jak s webem pracovat a má zájem o základní SEO optimalizaci webových stránek.

Cena webu 25000 Kč

Přesná cena webových stránek je vždy individuální

Cenu počítám na základě vámi zaslaných informací jaký web si představujete a jaké funkce by měl plnit.

Za zeptání nic nedáte, jednoduše mě kontaktujteOdesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Zavolejte mi

Napište mi