Tvorba web stránek od freelancera

Responzivní design, mobil, tablet, počítač

Web se přizpůsobí jakékoliv obrazovce.

Web se automaticky mění podle toho na jaké obrazovce si jej prohlížíte (mobil, tablet, notebook, počítač). Dnes většina zákazníků hledá služby přes mobilní telefon, proto je responzivita webu nutností.

Připraveno pro SEO optimalizaci

Pro lepší výsledky ve vyhledávání.

Web je tvořen tak, aby bylo okamžitě možné nastavit SEO optimalizaci pro lepší pozice webu ve vyhledávačích např. Google, Seznam a získání tím více zákazníků. Pokud se rozhodnete pro SEO optimalizaci vašeho webu až v budoucnu, není problém SEO optimalizaci nastavit později.

Redakční systém WordPress

Program pro snadné úpravy webu bez znalostí programování.

Přihlásíte se do redakčního systému jako např. do emailu a můžete si snadno měnit cokoli na webu bez znalostí programování. WordPress je velice oblíbený a hodně rozšířený, proto jsou na internetu spousty návodů, lehce si můžete vložit fotografie nebo měnit texty. Pokud budete chtít změnit správce svého webu, budete mít velkou možnost ve výběru, WordPress zná většina programátorů.

Zařídím doménu i webhosting

Doména = název webových stránek www.něco.cz, webhosting místo na internetu.

Neplatíte žádné poplatky třetím stranám, zařídím vám doménu (název webu www.neco.cz) i webhosting (místo na internetu) přímo u poskytovatele. Na webu neběhají žádné reklamy. Web vám nemůže nikdo vzít.

Mnoho designů webových stránek

Spousty moderních šablon pro design webových stránek dle aktuálních trendů.

Tvorba webu může být i zábavná, společně vybereme ze stovek vzorů, aby byl web na míru vašim přáním. Pokud vás Omrzí vzhled webu nebo budete chtít za pár let jiný trend, stačí si vybrat jiný druh designu, k dispozici jsou vždy stovky moderních šablon, o které se návrháři neustále starají a aktualizují je.

.